Dlaczego my

Serdecznie witamy na naszej stronie internetowej. W naszej placówce oferujemy kompleksowe usługi medyczne. Podczas codziennej pracy wykorzystujemy wiedzę specjalistów z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w Polsce jak i Zagranicą. Trafna diagnoza a także odpowiednia terapia w połączeniu z medycznym sprzętem pozwala nam zagwarantować kompleksową opiekę względem naszych Pacjentów.


W naszej codziennej pracy cenimy bezpieczeństwo, profesjonalizm,życzliwość, zaangażowanie, a także odpowiedzialność za życie drugiego człowiek. Mamy nadzieję,że dzięki naszej placówce służba zdrowia przestanie kojarzyć się źle. Naszym priorytetem jest , aby pacjent nie czuł się sam ze swoim problemem, a także, żeby mógł go rozwiązać w jak najkrótszym czasie.

 

Nasza misja

Naszą misją jest zapewnienie pacjentom profesjonalnej, życzliwej opieki medycznej w zakresie specjalności reprezentowanych, przestrzeganie praw pacjenta, zapewnienie poczucia bezpieczeństwa zdrowotnego oraz rozwój działań z zakresu powszechnej profilaktyki i promocji zdrowia.